niedziela, 26 maja 2013

Jak włosomaniaczka może być włosomaniaczką ? cz.1 - Czas

Rozpoczynam nową serię poświęconą przekonaniu osób które uważają maniaczki włosowe za dziwaków ( a może raczej dziwaczki) które marnotrawią pieniądze i czas na włosy. Pamiętajmy że wiele osób myśli, że myjąc włosy szamponem 'familijnym' często nie nakładanie odżywki jest najlepszą metodą pielęgnacji. Bo włosy to tylko włosy i po co się zadręczać!

Ta seria będzie również swoistym przekonaniem was do zaakceptowania włosomaniaczek i może 'wstąpienia w ich szeregi' ? :DDzisiejsza - pierwsza - część poświęcona jest tym, iż włosomaniaczce procedura jaką jest umycie włosów zajmuje od 15 minut do nawet całej nocy.

Jednak przecież osoba która ma olej na włosach nie siedzi wtedy bezczynnie, tylko robi coś pożytecznego - czyli śpi. Ja często nakładam olej na włosy zaraz po powrocie do domu ( ok. 18.00) dwie godziny później myję włosy i ok. 22.00 kładę się spać (czasem nawet później bo moje włosy schną wolno - są bardzo gęste). Podobnie jest z maskami ;)
A gdy nakładam odżywkę to przecież nie patrze się w zegarek i nie odczekuje z utęsknieniem tych 15 minut tylko myję resztę ciała :)


Wyszła treściwa i krótka notka, która pozwoliła wam chyba spojrzeć na włosomaniaczkę z innej perspektywy niż tylko osoby która ma jakąś fobię n.t swoich włosów :D


Jaką macie opinię o włosomaniaczkach ?
Co o nich sądzicie?
Jesteście włosomaniaczkami?
Może znacie jakiś stereotyp o nas?
Napiszcie w komentarzu !

Całuski, 


4 komentarze:

 1. Ja zamierzam powiedzieć przyjaciółce o moim włosomaniactwie. Długo nie mówiłam bo bałam się, że uzna mnie za dziwaczkę ale teraz nawet jeśli, to wiem jak ją przekonać do mojej pasji. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby co będzie jeszcze jedna lub dwie części :)

   Usuń
 2. Moja mama twierdzi, że im bardziej kombinuje się z włosami tym gorzej one na tym wyjdą. Próbuję jej wytłumaczyc, że przecież natura, ziółka, olejki, miodziki ale nie słucha i ma mnie za wariatkę :D Za to 3 z moich przyjaciółek już na maxa zaraziły się włosomaniactwem i możemy o tym rozmawiać godzinami:D To taki sam temat jak ciuchy, makijaż i faceci, nie widzę w nim nic specjalnie dziwnego. Co kto lubi:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie ! Moja mama też tak mówi xD Ale koleżanki niestety nieugięte ;p

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, dzięki tobie robi mi się cieplej w serduszku <3

Niestety WSZYSTKIE komentarze z adresem bloga będą usuwane. I tak odwiedzam wszystkich którzy skomentują :)

Moderacja jest włączona po to, żebym nie przeoczyła żadnego komentarza :)