czwartek, 12 września 2013

Inspiracje #1

O krótkie włosy podobno łatwiej zadbać. Nie wiem tego z doświadczenia ale podejrzewam, że jest w tym ziarnko prawdy ;) Ale na pewno posiadaczki króciutkiej fryzurki mają codzienne problemy z układaniem się włosów ;p
 Jak, że od dawna mnie kusi, żeby się ściąć 'na chłopca' mam dla was kilka zdjęć potwierdzających że krótkie też są piękne ;)


 Gdy zobaczyłam nową fryzurę Miley zachwyciłam się :) I uważam to za pozytywną zmianę.No i kilka kręconych i krótkich fryzur :)
I tutaj muszę dodać że ostatnio w kościele widziałam kobietę która miała tak świetną fryzurę że aż żałuję że nie mam zdjęcia! Miała idealnie sciętą okrąglutką bombkę a na dodatek jej wlosy miały podobny skręt do moich. Wyglądało to cudownie !


Muszę też dodać, że po (lub tuż przed) tak diametralną zmianą na 100% zafarbowałabym swoje włosy na jakiś szalony kolor :D


Ochhh... Jeszcze trochę wytrzymam i zapuszczę do mojej wymarzonej długości a potem niech się dzieje co chce ;p I piszę to całkowicie poważnie. Włosy nie ręka-odrosną :D

✿ Lotta ✿

6 komentarzy:

 1. Bardzo dobre ostatnie zdanie! :D
  zgadzam się, krótkie też są śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Krótkie włosy są ładne, ale mi by chyba jednak nie pasowały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Krótkie są ładne, ale jak ma się kręcone to więcej z nimi kłopotu... Dodatkowo przy okrągłych twarzach masz wręcz idealną bombkę.
  Wiem z doświadczenia. Fryzury Miley na pewno bym sobie nie zrobiła, tym bardziej nie wygoliła sobie boków i rozjaśniła do takiego blondu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, dzięki tobie robi mi się cieplej w serduszku <3

Niestety WSZYSTKIE komentarze z adresem bloga będą usuwane. I tak odwiedzam wszystkich którzy skomentują :)

Moderacja jest włączona po to, żebym nie przeoczyła żadnego komentarza :)