wtorek, 15 lipca 2014

Marzenia? Let's do this !Długo mnie tu nie było. Szalony okres w moim życiu się zakończył.
Znam wyniki egzaminów, jestem już po zakończeniu roku (niedługo już połowa wakacji za mną!) i co najważniejsze - wiem do jakiej szkoły będę chodziła od września.
Co najciekawsze, nie wybrałam liceum bo lepiej mnie przygotuje do matury (czy tylko ja uważam że najważniejsze będzie moje podejście?) wybrałam technikum.

Otóż zostanę uczennicą technikum weterynaryjnego. Jest to nowy kierunek w moim mieście (będę pierwszym rocznikiem!) ale mam nadzieję że nie pożałuję tego wyboru i mam też nadzieję że jest to jedno z tych marzeń które się spełnią i za parę lat będę mogła powiedzieć dobrze że tak wybrałam. Jak będzie? Zobaczymy - może mi się odmieni i zechcę zostać fryzjerką (liczę się z tą opcją) jednak to co się wiążę z weterynarią nie jest dla mnie nowością (wolontariat w lecznicy dla zwierząt i gospodarstwo dziadków) wiem więc z czym to się je i czym to wszystko śmierdzi (a śmierdzi nierzadko przeogromnie).

I teraz od września zabieram się ostro do pracy! Mimo że jestem całkiem zadowolona z tego roku wciąż mam okresy nic mi się nie chce i to właśnie one mnie zgubiły i zaniżyły moją średnią. Jak to mówią jestem zdolna, ale leniwa. To zdanie jest absolutnie o mnie. Nie ma co narzekać tylko od września spiąć tyłek i nie przesiadywać godzinami na blogoswerze czy youtubie tylko przeczytać książkę i pouczyć się na kartkówkę :)

Ufff... Potrzeba mi było tego postu! Mam nadzieję że nikogo nie zanudziłam :p

Jak wspominasz swój wybór szkoły średniej? A może jesteś w moim wieku? Daj znać, chętnie poczytam komentarze ! :*

Całuję, Lotta :)

2 komentarze:

  1. Ja obecnie wybieram się na drugi rok studiów i mam bardzo fajnych ludzi na roku. A co do liceum nie wspominam go dobrze. Powodzenia w liceum i wytrwałości w nauce:) Mi też się czasem nie chce ale jakoś trzeba się zmusić.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, dzięki tobie robi mi się cieplej w serduszku <3

Niestety WSZYSTKIE komentarze z adresem bloga będą usuwane. I tak odwiedzam wszystkich którzy skomentują :)

Moderacja jest włączona po to, żebym nie przeoczyła żadnego komentarza :)